O nas

Poznaj zespół SkinSolution

ul. Królowej Marysieńki 20/1
02-954 Warszawa

Jesteśmy Polską, rodzinną firmą z siedzibą w Warszawie, którą w 2016 roku założyła Iwona Krupa-Żak wraz z synem Michałem Krupą. Na nasze portfolio składają się: wyroby medyczne, produkty do kosmetologii oraz pielęgnacji domowej. Produkty, które oferujemy, dostarczamy Państwu za pośrednictwem sieci przedstawicieli handlowych oraz E-SKLEPU dedykowanego dla Pacjentów. Jako wyłączny dystrybutor medycznej linii produktów JALUPRO® w Polsce, dostarczamy lekarzom gamę produktów określanych mianem Aminokwasowej Terapii Zastępczej, w skład której wchodzą: preparaty do iniekcji, aminokwasowa terapia doustna oraz linia aminoceutyków. Produkty JALUPRO® to efekt wieloletnich badań szwajcarskich naukowców, stworzonych z myślą o spowolnieniu oznak upływającego czasu. Nasze produkty zostały okrzyknięte na świecie pierwiastkiem długowieczności.

Dobierając asortyment, kierujemy się skutecznością i bezpieczeństwem proponowanych terapii. W naszej ofercie znajdują się produkty sprawdzonych i ugruntowanych na rynku marek, takich jak: md:ceuticals – bogata linia produktów dla kosmetologów, Life Science Investments (LSI) – linia specjalistycznych preparatów dermatologicznych, które Pacjent może nabyć w gabinecie lekarskim bądź w E-sklepie. Oferowane przez nas produkty są przebadane, posiadają niezbędne certyfikaty i normy, świadczące o ich jakości i bezpieczeństwie.

Naszym priorytetem jest troska o najwyższą jakość, skuteczność oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Szczególny nacisk kładziemy na edukację. W związku z zainteresowaniem terapią aminokwasową JALUPRO®, na terenie całego kraju prowadzimy szkolenia z ATZ, skierowane wyłącznie do lekarzy.

Poza szkoleniami prowadzimy projekt Autoryzowanych Gabinetów Jalupro®, który ma na celu zachęcić lekarzy do stosowania oryginalnych produktów nabywanych bezpośrednio u wyłącznego dystrybutora. Pragniemy w ten sposób ograniczyć nielegalny obrót wyrobami medycznymi w Polsce i tym samym zapewnić bezpieczeństwo wszystkim Pacjentom.

Iwona Krupa-Żak

Założycielka firmy SkinSolution. Przez ponad 20 lat zdobywała doświadczenie w branży farmaceutycznej, przechodząc przez wszystkie szczeble kariery zawodowej. Ma ogromną wiedzę na temat produktów stosowanych w medycynie estetycznej, którą chętnie dzieli się ze swoim zespołem oraz Klientami – lekarzami medycyny estetycznej. Tym samym, dzięki produktom medycznym najwyższej jakości, daje Pacjentom możliwość poddawania się zabiegom w pełni bezpiecznym. Troska o ich dobro jest tym, czym kierujemy się w SkinSolution na pierwszym miejscu.

Michał Krupa

Współzałożyciel firmy SkinSolution. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, który skutecznie wykorzystuje kilkuletnie doświadczenie w branży do budowania świadomości marki i umacniania jej pozycji na rynku. Jedną z pasji Michała jest digital marketing, który skutecznie wykorzystuje budując wśród Klientów świadomość o markach znajdujących się w portfolio SkinSolution. Michał jest odpowiedzialny za kontakty z zagranicznymi producentami i kontrahentami. Dba również o relacje z zagranicznymi Key Opinion Leaderami. Ponadto zajmuje się planowaniem, zarządzaniem i nadzorem nad realizacją strategii SkinSolution.