JALUPRO®

AMINOKWASOWA TERAPIA
ZASTĘPCZA

Wyróżniona Perłą Dermatologii Estetycznej
w kategorii “Perfekcyjny Tandem” za JALUPRO® Classic & JALUPRO® Drink

innowacyjna formuła

aktywny kompleks aminokwasów

Pobudza aktywność metaboliczną fibroblastów, co powoduje zwiększenie produkcji nowego kolagenu

składniki macierzy pozakomórkowej

Zapewniają optymalny stopień nawilżenia tkanek oraz tworzą swoiste rusztowanie w ich obrębie, czyniąc skórę bardziej elastyczną

PREPARATY
DO INJEKCJI

JALUPRO® Classic & JALUPRO® HMW

Zwalczanie oznak starzenia się skóry wymaga wsparcia jej procesów metabolicznych i komórkowych. Liczne badania naukowe udowodniły, iż aminokwasy (glicyna, I-prolina, I-lizyna i I-leucyna) w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces bioregeneracji skóry, co zostało wykorzystane przy tworzeniu produktów JALUPRO®.

JALUPRO® classic przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa doskonale zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Poprawia wygląd blizn – także tych potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów.

JALUPRO® HMW to produkt, którego zadaniem jest bioregeneracja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd, np. skóry szyi i dekoltu.

AMINOKWASOWA TERAPIA DOUSTNA

JALUPRO® Drink & JALUPRO® Tablets

Głównym zadaniem produktów jest dostarczenie organizmowi związków niezbędnych do walki z oznakami starzenia się skóry. JALUPRO® Drink i JALUPRO® Tablets to suplementy diety, które cechuje unikatowy skład o udowodnionej skuteczności działania.

 

Oba produkty zawierają trzy aminokwasy niezbędne do produkcji kolagenu: glicynę, prolinę oraz I-lizynę. Zwiększają efektywność zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej; przyspieszają gojenie się ran; znajdują zastosowanie w ortopedii; poprawiają kondycję włosy, skóry i paznokci.

LINIA
AMINOCEUTYKÓW

Szwajcarskie laboratorium Professional Derma stworzyło nową, innowacyjną linię profesjonalnych produktów kosmetycznych. Dzięki zawartości unikalnego kompleksu aminokwasów, linia produktów JALUPRO® cechuje się wysoką skutecznością w spowolnianiu starzenia się skóry. Jak powszechnie wiadomo, kondycja skóry zależy m.in. od aktywności fibroblastów, a jedną z ich głównych funkcji jest produkcja kolagenu. Proces ten zachodzi przy udziale aminokwasów, których to optymalna ilość i proporcja została użyta w JALUPRO ®. W skład linii wchodzą:
JALUPRO® Face Mask,
JALUPRO® Face Cream,

JALUPRO® Serum,
JALUPRO® Body Cream
JALUPRO® Enhancer Gel.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NA TEMAT PRODUKTÓW JALUPRO®

JUŻ WKRÓTCE