AKTUALNOŚCI

W imieniu firmy SkinSolution oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych SLDE mamy zaszczyt powiadomić Państwa, że rozpoczęło się już głosowanie na Perły Dermatologii Estetycznej 2020 roku.

Z ogromną radością informujemy, że w tym roku zgłosiliśmy NOMINACJE w DWÓCH kategoriach, a wśród Nominowanych zabiegów znajdą Państwo:

JALUPRO classic

Nowość – Potrójne Stężenie AA
w kategorii Mezoterapia – okolica oka

Nieustanne badania szwajcarskiego producenta Jalupro® pozwoliły stworzyć zupełnie nową procedurę medyczną Jalupro® classic o “Potrójnym Stężeniu Aminokwasów AA” dedykowaną do zabiegów w najdelikatniejszej i najbardziej problematycznej okolicy oczu.

więcej

Aminokwasy są jedynym substratem naprawdę niezbędnym do inicjowania syntezy białka, dlatego tak istotna jest obecność w Jalupro® kluczowych dla syntezy kolagenu czterech fundamentalnych aminokwasów: Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny i L-Leucyny w ściśle określonej ilości i proporcji. Jednak synteza kolagenu jest bardzo specyficzna i aby aktywować syntetyczny napęd przez fibroblasty część aminokwasów musi występować w formie prekursorowej. Synteza kolagenu jest skutecznie utrzymywana tylko wówczas, gdy AA są stale dostępne i występują w określonym stosunku. To właśnie dzięki wieloletnim badaniom naukowców szwajcarskiego laboratorium Professional Derma powstał produkt Jalupro® classic, który zawiera tą najbardziej aktywną, fizjologiczną sekwencję funkcjonalnych aminokwasów w formie prekursorowej, która jest w stanie inicjować syntezę kolagenu typu I i III oraz normalizować jego równowagę metaboliczną. Zawarty w Jalupro® małocząsteczkowy, nieusieciowany HA będzie natomiast poza swoim udowodnionym działaniem nawilżającym, ochronnym, przeciwzapalnym, czy też przyspieszającym gojenie i regenerację dodatkowo idealnym nośnikiem dla AA. W nowej, przełomowej procedurze zabiegowej "Potrójnego Stężenia AA" - Jalupro® classic będzie w sposób wyjątkowo skuteczny, przy zachowaniu pełnego profilu bezpieczeństwa niwelował wiotkość skóry, zmarszczki i zasinienia wokół oczu. Aż 100 mg najważniejszych dla syntezy kolagenu 4 aminokwasów skoncentrowanych w zaledwie 1 ml nieusieciowanego, delikatnie lepkiego HA o niewielkiej molekule pozwoli zagęścić, zregenerować, ujędrnić, nawilżyć skórę oraz zredukować zasinienia wokół oczu. Efekty będą pojawiały się nieomal natychmiast, natomiast po pełnej terapii ok 3 zabiegów uzyskane rezultaty będą długotrwałe i utrzymają się nawet do 6-12 miesięcy.

JALUPRO HMW

w kategorii Biostymulatory Tkankowe

Tajemnicą skuteczności Jalupro® HMW jest Aminokwasowa terapia zastępcza AART opracowana przez naukowców szwajcarskiej firmy z 15 letnim doświadczeniem, obecnej w 40 krajach na świecie Professional Derma.

więcej

Bezpieczeństwo i efektywność terapii została potwierdzona badaniami klinicznymi, a w chwili obecnej zostało już wykonanych pond milion zabiegów. To zasługa chronionej patentem, funkcjonalnej formuły czterech specyficznych aminokwasów zawartych w produktach Jalupro: Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny, L- Leucyny w połączeniu z żelowym, delikatnie lepkim, nieusieciowanym kwasem hialuronowym o wielkości molekuły 1400-1600 kDa. Aminokwasy są jedynym substratem naprawdę niezbędnym do inicjowania syntezy białka, dlatego tak istotna jest obecność w Jalupro® HMW kluczowych dla syntezy nowego kolagenu - czterech fundamentalnych aminokwasów w ściśle określonej ilości i proporcji. Jednak synteza kolagenu jest bardzo specyficzna i aby aktywować syntetyczny napęd przez fibroblasty część aminokwasów musi występować w formie prekursorowej. Dlatego też synteza kolagenu jest skutecznie utrzymywana tylko wówczas, gdy te specyficzne aminokwasy są stale dostępne i występują w określonym stosunku. To właśnie dzięki wieloletnim badaniom prowadzonym przez naukowców szwajcarskiego laboratorium Professional Derma powstał produkt Jalupro® HMW, który zawiera tą najbardziej aktywną, fizjologiczną sekwencję funkcjonalnych AA w formie prekursorowej, która jest w stanie inicjować syntezę kolagenu typu I i III oraz normalizować jego równowagę metaboliczną. W macierzy zewnątrzkomórkowej poza kolagenem występują hydrofilne polisacharydy - glikozaminoglikany GAG wśród, których hialuronian posiada największą cząsteczkę i ma zdolności przyciągania największej ilości wody. Dzięki temu przeciwdziała siłom mechanicznym i stanowi wyścielenie tkanek chroniąc je przed naciskiem. Z tego względu tak istotnym elementem w Jalupro® HMW jest zawartość nieusieciowanego HA, który działa nawilżająco, ochronnie, przeciwzapalnie, a także przyspiesza gojenie i regenerację. Jalupro® HMW będzie w sposób wyjątkowo naturalny nawilżał, dodawał subtelnej objętości i pielęgnował twarz, szyję, dekolt, usta, jak również redukował rozstępy, blizny potrądzikowe, pourazowe i zanikowe. Zawarta w Jalupro® HMW funkcjonalna formuła 4 AA w połączeniu z HA poprawia jakość cery, zwiększa gęstość skóry, poprawia jej elastyczność, wygładza zmarszczki, nawilża, rozświetla, jak również przyspiesza proces gojenia ran i obniża czas rekonwalescencji po procedurach inwazyjnych. Co ważne w Jalupro® HMW na pierwsze efekty naturalnej wolumetrii, napięcia, nawilżenia i wygładzenia skóry widzimy natychmiast po zabiegu, a finalne efekty pojawiają się w czasie od 1 do 4 m-y od zakończenia terapii. Wtedy to następuje zagęszczenie skóry na skutek syntezy nowego kolagenu. Ostatecznie uzyskane efekty są bardzo trwałe i możemy się nimi cieszyć nawet do pół roku. Jalupro® HMW to sprawdzony, oryginalny produkt medyczny o udowodnionej skuteczności i bezpieczeństwie. Jalupro® HMW to gwarancja skuteczności i najwyższej precyzji. Wyłączny DYSTRYBUTOR JALUPRO w POLSCE: SkinSolution, www.skinsolution.pl

Wyłącznym dystrybutorem wyrobów medycznych Jalupro® w Polsce jest firma SkinSolution z siedzibą w Gdańsku, www.skinsolution.pl

Serdecznie zapraszamy do GŁOSOWANIA na Najlepszy, Najskuteczniejszy i Najbezpieczniejszy według Państwa opinii i doświadczenia zabieg AntiAging. Każdy Państwa głos jest dla nas NIESAMOWICIE cenny!
Z góry ślicznie dziękuję za oddanie głosu.

PRASA

FLESZ, 11/2019

FLESZ, 10/2019

PANI 8/2019

PANI 9/2019

FLESZ 18/2019

PANI 11/2019

Party 6/2019

PULS PIĘKNA 5/2019

WIDEO