Premiera nowych opakowań jalupro

#LegalneJalupro

Ostatnimi czasy zauważyliśmy, coraz częściej pojawiające się produkty Jalupro niewiadomego pochodzenia. Mając na uwadze przede wszystkim dobro i bezpieczeństwo Pacjenta, rozpoczęliśmy ogólnopolską akcję edukacyjną –#LegalneJalupro, która ma na celu zaprezentowanie różnic między wyrobami oryginalnymi, pochodzącymi od wyłącznego dystrybutora Jalupro w Polsce, a produktami z nielegalnych źródeł.

Starannie podchodzimy do procesu edukacji Lekarzy - uczymy rozpoznawania oryginalnych opakowań Jalupro. Prezentujemy różnice, konfrontując ze sobą preparaty legalne z nielegalnymi.
Nowa odsłona produktów iniekcyjnych

Chcemy maksymalnie ograniczyć nielegalny obrót wyrobami medycznymi Jalupro na polskim rynku medycyny estetycznej. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowych opakowań preparatów Jalupro, które znacząco odróżniają się od tych nieoryginalnych. Dzięki temu, już na pierwszy rzut oka będzie możliwa ocena pochodzenia produktów.

Mamy ogromną nadzieję, że w ten sposób uchronimy jak największą liczbę Pacjentów oraz dotrzemy do jak największej liczby Lekarzy, tym samym budując ich świadomość stosowania legalnych preparatów oraz ograniczając obrót nieoryginalnymi wyrobami medycznymi Jalupro.

Co zyskujesz stosując legalne preparaty?

Bezpieczeństwo
zabiegów
Zadowolenie
pacjentów
Prestiż i zaufanie
dla kliniki

Jeżeli masz pytania lub chcesz kupić produkty Jalupro, skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży
pod numerem tel. 509 839 452 lub wypełnij formularz

    Zostałem poinformowany o warunkach przetwarzania moich danych osobowych przez SkinSolution i prawach mi przysługujących (klauzula informacyjna dostępna tutaj), swoje dane podaję dobrowolnie i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie dla celów komunikacji bezpośredniej i pośredniej.
    Zostałem poinformowany o warunkach przetwarzania moich danych osobowych przez SkinSolution i prawach mi przysługujących wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez SkinSolution, w celach marketingowych.